Starbounders.cz – Fanstránka o Starbound

Starbound logo

Vždy jsem chtěl mít nějakou vlastní herní fanstránku, jenže vzhledem k tomu, že mezi moje záliby patří především nezávislé hry, nikdy nebylo dostatek materiálu pro udržování kvalitního, pravidelně aktualizovaného, webu. To se však změnilo se Starbound a po více než roce, co vývoj hry každý den sleduji, jsem si řekl, že bych mohl udělat něco pro ostatní (a třeba i budoucí) fanoušky této velice zájímavě vypadající hry a založit si fanstránku právě o ní.

 

Pokud Vás tedy hra zaujala, chcete se pravidelně dozvídat nové informace nebo se chcete dokonce aktivně podílet na tvorbě obsahu, neváhejte navštívit web Starbounders.cz (případně můžete sledovat novinky i na Twitteru a Facebooku).

//EDIT: Z mojí strany neplánuji další angažování na Starbounders.cz. Pokud by měl někdo zájem o převzetí webu a domény, pište do komentářů nebo mě kontaktujte.

2 Comments:

  1. Ahoj, nemáš nějaké aktuální informace o této hře. Na domovské stránce je poslední aktualita 27.9.2013, tak to vypadá, že z toho sešlo…Velká škoda.

    • Ano, z webu nakonec sešlo… Poté co hra vyšla jsem se na ni samozřejmě ihned nadšeně vrhnul, ale moje dlouho pěstované nadšení vystřídali smíšené pocity. Hra není špatná, nápad je výborný, proti grafické stránce nic nemám, ale po pár hodinách mě prostě přestala bavit a motivovat k tomu, abych plnil questy, stavěl pevnosti a cestoval mezi planetami. U Terrarie jsem u každého nově vydaného patche vydržel sedět hodiny v kuse a stále mě to bavilo a něco mě hnalo dál.

      Každopádně pokud by měl někdo zájem, rád mu svěřím web do správy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.