Scéna odhalila zdroje SCC

O nejrychlejším současném torrent trackeru na světe SCC a jeho problémech se Scénou jsem zde již jednou psal (Scéna brojí proti P2P). V tehdejším notice však nedošlo k žádným zásadním objevům, pouze byly zveřejněny dvě IP adresy a pár nicků. Release, který se však objevil včera večer, by měl však místnímu staffu dělat větší starosti. Scéně se podařilo odhalit jejich hlavní FTP, ze kterého byla seedována velká část torrentů na trackeru. Release nese název:

SCC.torrent.tracker.and.their.source.ftp.site.called.AR.README-4CLEANERSCENE

Kompletní NFO (bez celých IP adres) si můžete prohlédnout zde:

SCC source

A jak vůbec Scéna na SCC přišla? Je pravda, že většinu trace v dnešní době vyhrává právě tento tracker, o čemž vypovídá i jeho statistika:

[Races: 24752] [Points: 186713] [Average Speed: 3m 12.00s] [1st: 14767] [2nd: 2845] [3rd: 1603]

Sceneři se tedy přes pozvánku dostali na tracker (kdopak je asi onen šťastný inviter…) a po pár dnech testování přišli na jejich zdrojovou site (a zároveň seedbox) AR umístěnou na 4gbit lince v Nizozemsku. Mezi affily patřili 7sins, aaf, barge, besthd, bff, bov, defect, fico, hd4u, kaka, lap, momentum,nano, pspking, seventwenty, sprinter, taste, terra a vild. Kromě této site má však podle NFOčka SCC ještě několik zdrojů na 0day a mp3 a také jeden německý a jeden norský. Co se seedboxů týče, jsou umístěny u OVH, LeaseWeb a Nforce. Na závěr notice je ještě napsán vzkaz pro všechny P2P uživatele:

P2P torrent people – please stay out from scene. You arent wanted or welcomed. Make your own rips, do your own rules. Scene doesnt release for massivespread between public population.

K releasu je přibaleno také několik screenů a txt souborů jako důkazy s IP adresaim, ale to už ať si najde jen ten, kdo to opravdu potřebuje…

Je pravda, že upload nových věcí na SCC zhruba od 6 hodin ráno stojí, a to jak v hlavní sekci, tak v mp3/0day nebo XXX. Těžko říct, jak se k tomu postaví staff a jestli to tracker položí, nebo si najde nové FTP a vše bude jako by se nic nestalo. K tomu notice se ve fórum zatím nikdo zodpovědný nevyjádřil…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.