Když elita promluví

Dneska se po dlouhé době objevil na war-foru další (j)elitní uživatel. Typickým znakem je registrován před minimálně několika měsící a mizivé množství příspěvků (v tomto případě 1 – ten kritický). A co že měl vlastně Deathrow na srdci?

Toto fórum je nejhroší z těch co znám. většina linků nefunkčních, nebo sloužících ke stažení něčeho úplně jiného, uživatelé uploudují data a vmíchají do nich svoje trapné viry na vypnutí pc, otevírání cd-rom a podobně, prakticky jediné co zde lze stáhnout s menší dávkou problémů, jsou filmy 2009 a i to se občas neobejde bez problémů. To vše provází nejstupidnější vyhledávač všech dob. Fórum by potřebovalo smazat je to ostuda internetu.

Opravdu mě fascinuje, jak takto „zkušení“ uživatelé mají vůbec tu drzost něco kritizovat… Naštěstí ani gaga10 nezklamal…

pokud Tebe toto fórum takovým způsobem irituje, že nemůžeš vystát jeho přítomnost na internetu, tak mne kontaktuj přes PM a já pro Tebe udělám fórum prakticky neviditelné…..

Někteří uživatelé mě vážně dostávají…

4 Comments:

  1. Those who stand for nothing fall for anything.

  2. No one but redditors could get upset about something so very

  3. a period of great change coming about but can not tell you whether it will be good or bad change. Clairvoyant Psychic Readings with a good clairvoyant reader should be able to tell you whether that major change is going to be

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.