Deus Ex od SHiTROW

Asi většina lidí zaznamenal, že se dnes v noci (lehce po čtvrt na dvě) na Scéně objevil release Deus.Ex.Human.Revolution-SHiTROW. Jednalo se o první Scénový release této hry, ačkoliv cracknuté P2P verze jsou s námi o něco déle. Jedná se však o normální herní release? Ani ne…

Asi první věc, které si člověk všimne, je hanlivá modifikace skupiny SKIDROW. Mnoho lidí se toho chytlo, a myslí si, že se skutečně jedná o release od SKIDROW, kteří akorát přiznali svoji vinu u vykrádání cracků a dále budou používat tuto značku. Tomu tak skutečně není. SKIDROW nedostali Scene BAN, ani nemění název, jedná se o release od někoho, kdo je jen nemá moc v lásce (podle některých by v tom mohli mít prsty RELOADED).

Osobně v tom vidím spíše posměch na úkor SKIDROW, kteří jsou známí mimo jiné také vykrádáním P2P cracků. Pokud se totiž podíváme na crack, který udělal ALI213, a porovnáme ho s crackem přibalený k releasu od SHiTROW zjistíme, že jsou shodné.

Deus Ex - SHiTROW

Někdo tedy „předběhl“ SKIDROW ve vykradení cracku a vydal Scénovou verzi dřív. Během dne však release dostal nuke za špatnou velikost archivů a později byl konečně doplněn o vykrádání P2P cracku. Celý nuke zní tedy:

bad.pack_DVD9.releases.must.use.100mb.rar.files_stolen.crack.from.p2p_
tinyurl.com.3hvdjtj

Situace je tedy zatím taková, že žádný pořádný Scénový release venku není, nicméně podle všeho P2P crack od ALI213 funguje bez problému.

One Comment:

  1. It’s a real plrseuae to find someone who can think like that

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.