Další pokus o odhalení zdrojů SCC

Je to již skoro rok a půl, co jsem zde psal o tom, že Scéna odhalila zdroje privátního torrentového trackeru SCC (Scéna odhalila zdroje SCC). Chvíli to vypadalo, že se jednalo o citelný zásah, jelikož nové releasy se na několik hodin přestaly objevovat, nicméně se z toho SCC velice rychle vzpamatovalo a další rok a půl kralovalo na poli privátních trackerů. Novou vrásku na čele místnímu staffu však možná udělá asi den starý release:

KUSH.aka.aR.S02E01.Supplying-P33.2.PEE.SCC.Again.2012.HDTV.x264-L0L

SCC - KUSH

A na co že Scéna přišla tentokrát?

Autor uvádí, že poté, co byla topsite aR odhalena jako hlavní zdroj SCC, přestaly se na trackeru objevovat nové releasy. Po přejmenování aR na KUSH jejím majitelem však zdroje SCC opět ožily a tracker dál vesele vykrádal Scénu.

Hlavním argumentem, proč by však KUSH měl být hlavním zdrojem SCC je to, že cokoliv se na něm objeví, se za chvíli objeví i na SCC a co KUSH nemá, nemá ani SCC (pokud to KUSH získá s časovým odstupem – např. kvůli výpadku – má to s odstupem i SCC). Nejlépe vidět to prý bylo před pár dny 9. října, kdy měl KUSH výpadek a SCC tak propáslo skoro všechny ISO releasy (snad kromě čtyř) a vše z MP3/FLAC/0DAY. Jakmile však výpadek skončil a boti doplnily chybějící materiál, vše se okamžitě promítlo i na SCC. Stačí se podívat na MP3 releasy z toho dne, je zde jasně vidět několika hodinové rozmězí mezi pre a uploadem.

SCC MP3

Na závěr notice se ještě uvádí, že KUSH rozhodně není jediný zdroj SCC, minimálně mají ještě něco na XXX-Paysite a německé releasy. Na ty se prý chystají nyní…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.